AVAX Coin ve Bu 8 Altcoin’den Önemli Sıcak Haberler Var!

Bitget, PoolX madencilik projeleri HODL ve DAOT’u başlattı. Binance, Chiliz ve MultiversX yükseltmelerini destekleyeceğini duyurdu. Avalanche (AVAX Coin), iddialı bir genişleme hamlesiyle dikkatleri üzerine çekti. Ve daha fazlası…

AVAX Coin ve 8 altcoin’den önemli haberler var!

Bir balina Coinbase’e 198 milyar SHIB yatırdı

On-chain gözlemci The Data Nerd’in bildirdiğine göre, kısa süre önce “Gyarados123” adlı bir balina Coinbase’e 198 milyar SHIB (yaklaşık 4,88 milyon dolar) yatırdı. Balina 3 yıl önce SHIB’yi ortalama 0,0000085 dolar fiyattan biriktirmeye başladı. Mevcut fiyattan satarsa yaklaşık 3,2 milyon dolar kazanacak. Bu da 2,9 kat yatırım getirisi anlamına geliyor.

Bitget PoolX HODL ve DAOT’u başlattı

Kripto borsası Bitget, PoolX madencilik projeleri HODL ve DAOT’u başlattı. Madencilik ve her saat token geliri için BTC veya ETH stake etmek gerekiyor. Stake madenciliği açılış saati 17 Mayıs saat 16:00 ile 27 Mayıs saat 16:00 arasında. PoolX, Bitget’in bir stake madencilik platformu. PoolX’in her dönemi bir veya daha fazla stake madencilik havuzuna sahip olacak. Ayrıca, her saat başı kullanıcı stake oranına göre token dağıtacak.

BEVM, BEVM DAO’nun lansmanını duyurdu

Taproot Consensus üzerine inşa edilmiş bir Bitcoin Layer2 projesi olan BEVM, kripto projeleri ile gerçek topluluk kullanıcıları arasındaki “geçersiz teşvik” sorununu çözmeyi amaçlayan küresel ortak kurucu topluluğu BEVM DAO’nun başlatıldığını duyurdu. BEVM DAO, Kurucuları makale yazmak, video hazırlamak, online/offline etkinlikler düzenlemek, toplantılara katılmak gibi çeşitli etkinliklere katılmaya teşvik ediyor. Tüm bu davranışlar, karşılık gelen token ödülleri alacak.

UXLINK, DappRadar sosyal uygulama listesinde üst sıralara çıktı

RootData liste sayfasına göre, Web3 sosyal platformu ve altyapısı UXLINK, en son X sıcak proje listesinde birinci sıraya yerleşti. Ayrıca son 7 gün içinde platformun sıcak arama listesinde ikinci sırada yer aldı. UXLINK, kullanıcıların ve geliştiricilerin kripto varlıklarını sosyal ve grup bir şekilde keşfetmelerini, dağıtmalarını ve ticaretini yapmalarını destekleyen, en fazla kullanıcıya sahip Web3 sosyal platformu ve altyapısı.

Sonne Finance, bilgisayar korsanlarına %10 ödül vermeye hazır!

Sonne Finance, Blockchain’deki hacker’a gönderdiği mesajda, kripto güvenliği alanındaki kişilerle iki gün süren işbirliğinin ardından, saldırgan tarafından protokolden çalınan fonları geri alabileceğinden emin olduğunu söyledi. Ancak, bunu yapmak uzun bir süreç olacak. Bunu göz önünde bulundurarak, saldırgana çalınan fonların %10’u kadar bir ödül teklif etmeye hazır. Saldırgan kalan %90’ı iade ederse, beyaz şapkalı bir hacker olarak kabul görecek. Proje, saldırgan fonları iade etmezse, toplanan bilgiler ilgili makamlar ve kamuoyu ile paylaşacak. Saldırganın bunu 17 Mayıs 2024 tarihinde TSİ 24:00’den önce yapması gerekiyor. Haberin ardından platformun tokeni SONNE %8’in üzerinde artış gördü.

Binance, Chiliz ve MultiversX yükseltmelerini destekleyecek

Dev kripto borsası Binance, Chiliz (CHZ) ve MultiversX’in (EGLD) yaklaşan ağ yükseltmelerini destekleyeceğini açıkladı. Borsa, bu önemli güncellemeler sırasında sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için proaktif önlemler alıyor. Chiliz (CHZ) ağ yükseltmesi ve hard fork’u 20 Mayıs 2024’te, saat 10:00 civarında, 13.189.711 blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Binance, aynı gün 09:00’dan itibaren Chiliz’deki tokenlar için para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak. Buna ek olarak, MultiversX ağ yükseltmesi 21 Mayıs 2024 tarihinde saat 19:20’de gerçekleşecek. Binance, MultiversX’deki tokenlar için para yatırma ve çekme işlemlerini 18:20’den itibaren askıya alacak.

Avalanche (AVAX Coin), önemli bir hamle yaptı!

Avalanche (AVAX Coin), iddialı bir genişleme hamlesiyle dikkatleri üzerine çekti. Proje, seçkin bir kaliteli şarap yatırım fonunun tokenleştirilmesiyle başlayarak tokenleştirilmiş varlıklar alanına girdiğini duyurdu. Bu girişim, Avalanche’ın tokenizasyonun hakim dalgasıyla stratejik uyumunu gösteriyor. Ayrıca, platformu dijital varlık ortamındaki yeniliğin öncüsü olarak konumlandırıyor.

Resmi açıklamalara göre, Wine Capital Fund, Oasis Pro tarafından düzenlenen dönüştürücü tokenizasyon sürecinden geçti. Bunun ardından sofistike akıllı sözleşmeleri dağıtmak için bir kanal görevi gören Avalanche (AVAX Coin) C-Chain aracılığıyla ATS’de bir liste elde etti. Özellikle ATS, Oasis Pro’nun ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından akredite edilmiş ticaret platformunu temsil ediyor. Gelişmeye AVAX Coin fiyatı olumlu tepki verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir