Analiz Şirketi 23 Altcoin Belirledi: Upbit’in Listesiyle Patlayabilirler!

Kripto para piyasasında büyük kripto para borsalarının listesine girmek altcoin ptojeleri için bir prestij meselesidir. Bunun da ötesinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşma imkanı ilgili token fiyatını yükseltebilir. Nitekim bunun örneklerine sık sık rastlıyoruz. Özellikle Güney Kore’nin en büyük kripto borsası Upbit’in listesine giren tokenler pump yapıyor. Bu durumu dikkate alan analiz platformu Layergg, Upbit’in listesine girmeye aday 23 altcoin belirledi.

Layergg: Bu 23 altcoin, Upbit listesi için potansiyel adaylar!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, büyük borsaların listesine giren bazı tokenler kısa sürede patlama yapıyor. Bu yüzden yatırımcılar ve treaderlar liste haberlerini yakından takip ediyor. Bu bağlamda bir çalışma yapan kripto para analiz şirketi Layergg, tespitlerini paylaştı. Layergg, Güney Kore’nin en büyük borsası olan Upbit’in listesine giren tokenlerin fiyat değişimlerine dikkat çekiyor. Bu doğrultuda, borsanın KRW paritesinde potansiyel olarak listelenebileceğine inandığı altcoinlerin bir listesini paylaştı:

Son zamanlarda, Güney Kore’nin 1 numaralı borsası Upbit, KRW piyasasında daha önce yalnızca BTC piyasasında bulunan bir dizi coin listeliyor.

  • AUCTION 18 dolar → 31,6 dolar (%75,56)
  • STG 0,48 dolar → 0,85 dolar (%77)

Potansiyel Sıradaki KRW-Paritesi Liste Adayları.

Layergg’in paylaştığı listede, Chromia (CHR), API3 (API3), Audius (AUDIO), iExec RLC (RLC), Magic (MAGIC), Prom (PROM), Digibyte (DGB), CyberConnect (CYBER), Numeraire (NMR), Cartesi (CTSI), Omni Network (OMNI), Moonbeam (GLMR), Dent (DENT), Sun (SUN), ARPA (ARPA), Bancor (BNT), Orchid (OXT), Adventure Gold (AGLD), NKN (NKN), Radworks (RAD), Origin Protocol (OGN), Gitcoin (GTC) ve REI Network (REI) yer alıyor.

Kaynak: Layergg / Twitter

Kripto piyasasında bugün neler oluyor?

Kripto para birimleri hafif dalgalı bir seyir izliyor. Güne kırmızı bölgede başlayan bir çok altcoin ivme kazanmaya başladı. Bu arada, en fazla kazananlar arasında olan BEAM dikkatlerden kaçmıyor. Çünkü Upbit, kısa süre önce BEAM’i listesine ekleyeceğini duyurdu. Bu durum da Layergg’in analizini daha bir anlamlı hale getiriyor. Diğer tarafta, meme-coin sektöründeki kriptoların en çok kaybedenler listesinde yer alıyor. Bu da başka bir dikkat çekici husus.

Bugün en çok kripto kazananlar

  • Beam (BEAM) fiyatı bugün %26 yükselişle 0,03347 dolara ulaştı.
  • JasmyCoin (JASMY) fiyatı bugün %23.35 yükselişle 0.0315 dolar seviyesine ulaştı.
  • ORDI fiyatı %14.47 yükselişle 48.87 dolar seviyesine ulaştı.
  • Notcoin (NOT) fiyatı %11,05 artışla 0,01219 dolara yükseldi.

Bugün en çok kaybeden kriptolar

  • Floki Inu (FLOKI) fiyatı, geçtiğimiz gün içinde 8.35% düşüşle 0.0002527 dolar seviyesine geriledi.
  • dogwifhat (WIF) fiyatı aynı dönemde %8,63 düşüşle 3,40 dolara geriledi.
  • Akash Network (AKT) fiyatı %8,30 düşüşle 4,78 dolara geriledi.
  • Eş zamanlı olarak, BONK fiyatı %8,29 düşüşle 0,00003414 dolara geriledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir